Home Wsparcie techniczne Biblioteki
Biblioteki do tworzenia synoptyki
st_kit2.zip (25kB) - biblioteka symboli technologicznych przeznaczonych do szybkiego rysowania schematów aparaturowych za pomocą programu NeoPaint z wykorzystaniem funkcji . Zastosowanie biblioteki w istotny sposób przyspiesza tworzenie animowanej synoptyki dla systemu CoMeta. Biblioteka zapewnia zgodność z symbolami animowanymi programów ViWI i RTMon. Obejrzyj opracowany z użyciem biblioteki. Wersja z dnia 7.12.2003.
elektro.zip (3kB) - próbka biblioteki symboli elektrycznych (styki, lampki, przekaźniki) przeznaczonych do szybkiego rysowania schematów synoptycznych za pomocą programu NeoPaint z wykorzystaniem funkcji STAMP. Biblioteka zapewnia zgodność z symbolami animowanymi programów ViWI i RTMon. Z uzyskanymi efektami można się zapoznać oglądając prezentację zawartą w pliku eldemo.zip
symbtech.zip (88kB) - opracowana w firmie MetaSoft biblioteka symboli graficznych rożnorodnych elementów i aparatury technologicznej (pompy, zawory, chłodnice, reaktory itp.). Zostały one sklasyfikowane według typu w odpowiednich podkatalogach. Zastosowanie biblioteki w istotny sposób przyspiesza tworzenie animowanej synoptyki dla systemu CoMeta. Plik należy rozpakować z zachowaniem struktury katalogowej.